Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 35 common:people_all_forms

Віртуальна школа

Date: 5 січня 2022 о 10:36

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА

Інформатизація освіти в Україні – один з найважливіших механізмів, що зачіпає основні напрямки модернізації освітньої системи. Сучасні інформаційні технології відкривають нові перспективи для підвищення ефективності освітнього процесу. Велика роль надається методам активного пізнання, самоосвіті, дистанційним освітнім програмам.

Дистанційна освіта – навчання на відстані – набуває сьогодні все більшої популярності. За наявності сучасних комп’ютерних технологій та Інтернету вона стає зручною та доступною. Адже дистанційна освіта не вимагає від студента присутності в аудиторії, навчаєтеся ви в зручний час в будь-якій точці земної кулі. Дистанційно можна закінчити ВУЗ, вивчити іноземну мову, підвищити кваліфікацію тощо.

На відміну від заочної форми навчання, де контроль за вивченням матеріалу припадає на певний час (зокрема на період сесії), дистанційна освіта дозволяє контролювати знання після кожного пройденого курсу – має більш гнучкий графік складання іспитів. Ще однією перевагою ДО є постійна підтримка викладацького складу: кожен студент прикріпляється до викладача, який контролює навчання, консультує і допомагає готуватися до іспитів.

Важливо і те, що можна самому обрати предмети, які вас цікавлять, темп і послідовність їх вивчення. Хіба не було б зручно пройти за семестр цілий курс? Або, навпаки, розтягнути його на два роки? Деякі розділи можна пропускати або повертатися до них знову. Ще один плюс – така освіта дешевша за звичайну.

Для того, щоб знання отримали конкретний зв’язок з діями, необхідно постійно “навчати себе”, поповнюючи й розширюючи свою освіту. Саме цю мету й ставить перед собою дистанційна освіта.

Пропонуємо Вашій увазі міжнародний проект дистанційного навчання “Яклас”. Портал має величезну базу завдань з різноманітних предметів шкільного курсу. Завдання представлені у формі тестів, портал надзвичайно зручний та інтуїтивно зрозумілий, використання сервісу є безкоштовним.

Пропонуємо Вам прекрасну можливість розширити свої знання завдяки українському громадському проекту масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus». Тут Ви знайдете онлайн-курси за різними напрямками: підготовка до ЗНО, інформатика, історія України, економіка, тощо. Всі курси абсолютно безкоштовні.

ВІРТУАЛЬНІ ПОДОРОЖІ

Пропонуємо Вашій увазі добірку сайтів завдяки яким можна не виходячи з дому здійснити цікаву подорож до найзаповітніших куточків нашої країни та світу. Перейшовши за відповідним посиланням Ви можете “відвідати” заочну екскурсію та дізнатись більше про Україну і світ.

Comments:
Only authorized users can leave comments.